ארנקי  אלומיניום TRUVIRTU aluminum wallets

ארנקי אלומיניום TRUVIRTU aluminum wallets

הפילוסופיה של חברת TRUVIRTU היא ליצור ארנקי אלומניום  חדשניים ופונקציונלים לאדם המודרני. תוך שימוש בחומרים מתקדמים, כמו אלומיניום, נירוסטה ופולימרים באיכות  גבוהה, המוצרים של חברת  TRUVIRTU הם אולטרה חזקים אבל קלי משקל במיוחד  העיקרון המנחה של החברה הוא  ליצור ארנקי אלומיניום פונקציונלים במיוחד תוך שמירה  על גודל מינימלי.
תפיסה מיוחדת זאת מאפשרת  לך לרכוש ארנק אלומיניום קל משקל קטן ונוח -  ארנק אלומיניום חדשני עם שילוב  מרתק של עיצוב יוקרתי וחומרים מעולים . 
גודל מינימלי  ופונקציונליות מקסימלית.ארנק אלומיניום של חברת TRUVIRTU קל במיוחד ויציב - בזכות שילוב של אלומיניום ופולימרים איכותיים לארנק מערכת רב תאית לאחסן בנפרד של כרטיסי אשראי ומטבעות  
הארנק מצופה בחומר דוחה מים

ארנק אלומיניום של חברת TRUVIRTU הוא כרגע ארנק האלומיניום הייחיד המאפשר לך לשמור כסף מזומן כרטיסי אשראי ומטבעות בעת ובעונה אחת בזכות פטנט יחודי בארנק המכיל אזורים נפרדים לכל סוג של מטבע שטר או כרטיס אשראי אתה מחליט איזה תא לפתוח והכל בלחיצת כפתור אחת.
ניתן לרכוש את ארנק אלומיניום של חברת TRUVIRTU באתר או בהזמנה טלפונית   09-8353010למידע נוסף ניתן לבקר באחד הסניפים  ליצור איתנו קשר. בחזרה לרשימת המאמרים