מאמרים / כתבות

מהן המתנות המועדפות לחג הפסח?


חג הפסח הוא הזדמנות למעסיקים ולוועדי העובדים לגלות נדיבות  ויצירתיות ולהפתיע את עובדיהם במתנות מיוחדות לחג.

מחפשים מתנות לעובדים לחג או לאירוע מיוחד פסח הוא גם חג המתנות, חג הפסח מתקרב וכולנו  רוצים להיות מקוריים במיוחד רבים מאיתנו  מחפשים מתנות לחגים   ומעדיפים שוברים או פריטים שיאפשרו בחירה מתוך טווח גדול של מוצרים, טופ תיק החליטה להיענות לאתגר והכינה תווי קנייה - במחירים  אטרקטיביים ביותר אותם היא מציאה לחברות וארגונים גדולים  בהנחות גדולות ברכישת כמות גדולה של תווים.מתנות לעובדים המוצרים שלנו ההצלחה שלכם.
 
משיחות שערכנו עם מנהלי חברות ומנהלי מחלקות בארגונים גדולים ,נראה שהעובדים שלהם מעדיפים באופן ברור תווי קניה לפסח המעניקים לעובד אפשרויות בחירה מגוונות ובעיקר את האפשרות לרכוש מתנות מיוחדות בניחוח  יוקרתי בעת  מימוש תווי הקניה.

בשיחות רבות שניהלנו הוברר לנו כי מחלקת משאבי האנוש בחברות גדולות  נדרשות בדרך כלל לשפר את השירותים  לעובד תוך הפחתת עלויות כוח העבודה והמחיר הכרוך בהענקת שירותי משאבי אנוש לעובדים.

אחד הדברים המעניינים בקרב לקוחותינו  היא העובדה שתווי השי עדיין מהווים את המתנה הפופולרית ביותר, בפני עצמה או בתוספת למתנות  שונות. מסתבר כאמור שהתלושים עדיין מככבים בראש המתנות הפופולריות.
 
בשנים האחרונות נראה כי מתנות החג הפכו  לחלק בלתי נפרד מהתחרות השוררת  על ליבו של העובד כך, מנסים רבים מהפירמות הגדולות במשק  להגות מדי שנה רעיונות יצירתיים שיתאימו לאופי החברה לרוב הלקוחות שלנו חשוב שיזכרו את המתנות שקיבלו מהם, הבנו למעשה שהמוצרים שלנו הם סמל ההצלחה שלהם ושלנו.

בקישור שלהלן מספר רעיונות למתנות אותם ניתן לממש בעזרת תווי הקניה

על מנת להספיק ולהנות מהמתנות המיוחדות שלנו לחג ניתן לבקר באחד הסניפים או ליצור איתנו קשר 
טלפון להזמנות: 09-8353010בחזרה לרשימת המאמרים