מאמרים / כתבות

חברת סמסונייט – החברה המובילה בתיקים ומזוודות


 חברת סמסונייט – יצרנית תיקים מובילה

 

סמסונייט הוא אחד המותגים המובילים והחזקים בעולם בתחום המזוודות והתיקים, בעל וותק של למעלה מ-100 שנה. החברה ידועה בחוזק ובעמידות של מוצריה, בעיצוב, ומספקת אחריות ל-5 שנים על המוצרים. חברת סמסונייט נוסדה בדנבר קולורדו, ארה"ב, לפני 102 שנה, ולאחרונה נחגגו חגיגות המאה להיווסדה, במהלך החגיגות האלה אף נערכה תערוכה בישראל  בחסות החברה של הדוגמנית, זמרת ושחקנית שרי גבעתי, אשר הציגה תצלומים מפרי ידיה המשלבים אופנה וביקורת חברתית, שעסקו בתופעת הבידוק הביטחוני בעת נסיעה עם מטען.

 

מאז היווסדה דואגת סמסונייט לחוזק והאמינות של מוצריה, וכיום נחשבת החברה לאחת המותגים המובילים ביותר בעולם לייצור תיקים ומזוודות, ומוצריה נמכרים ברחבי העולם כולו, מצפון ארה"ב וקנדה, דרך דרום אמריקה, מדינות אסיה אירופה ואפריקה, ועד למזרח הרחוק. החברה מייצרת תיקים המיועדים לנסיעות, ומוצר הדגל שלה הינו מזוודה קשיחה בעלת עיצוב נקי וייחודי, המתאפיינת בנוחות, עמידות וקלות. המזוודה בעלת ידית טלסקופית ושלדת טיטניום להבטחת חוזק, קלות ונוחות מרביים.

 

סמסונייט בישראל – מגוון המוצרים

 

נוסף למוצר הדגל של החברה בו היא מאופיינת, המזוודה הקשיחה, החברה מייצרת מגוון מזוודות בדגמים שונים, כולל ידיות טלסקופיות, כיסים, רוכסנים, וגלגלים מתכווננים לשיפור נוחות הגרירה של המזוודה. כמו כן החברה מייצרת תיקי גב ספורטיביים, תיקי צד, תיקים ייעודיים למחשב נייד, וכן אביזרים נלווים חיוניים לנסיעות כגון ארנקי עור, תיקי רחצה, מנעולי תלייה בעלי קוד, וכריות צוואר לנסיעות ארוכות.

 

מזוודה עם גלגלים – לשמירה על הבריאות והנוחות

 

מזוודה בעלת גלגלים מתכווננים ושלדת טיטניום קלה מאפשרת לשאת מטענים כבדים בבטיחות ובנוחות במשך נסיעות ארוכות או קצרות, ומאפשרת שמירה על בריאות הגב והזרועות, העלולים להינזק מסחיבה של משקל רב מדי לאורך זמן ובצורה לא מתאימה. גרירת המזוודה מאפשרת נסיעת המשקל בצורה היעילה ביותר להבטחת שמירה על הבריאות, וכן נוחות מרבית.

 

העיצובים של החברה קלאסיים וייחודיים, חלקם מתאפיינים במראה הצדפה האלגנטי, או בסגנון ספורטיבי יותר, וחלקם מאופיינים במראה רשמי המתאים לנסיעות עסקים. יצרנית המזוודות והתיקים סמסונייט דואגת כבר למעלה ממאה שנה לייצר תיקים איכותיים, יפים ואמינים במגוון דגמים ועיצובים.בחזרה לרשימת המאמרים