מאמרים / כתבות

מזוודה מומלצת איך לבחור מזוודה


איך לבחור מזוודה? אחד האלמנטים החשובים בתהליך הוא בחירת המזוודה שתענה באופן הטוב ביותר על הצרכים שלכם ותתאים לנסיעה המיועדת. כך עושים זאת: 

האם עדיף מזוודה קשיחה או מזוודה רכה? צריך לבחור לפי ההעדפה: מזוודה קשיחה היא עמידה יותר, אך שוקלת הרבה בפני עצמה. משקל המזוודה. ככלל, ברוב חברות התעופה אין מתירים לנוסעי מחלקת התיירים לעלות למטוס עם מזוודת יד שמשקלה מעל 8 קילוגרם. לכן כדאי לבחור מראש מזוודה העשויה מחומרים קלים. כל המזוודות הקשיחות למיניהן, שוקלות הרבה עוד כשהן ריקות ולכן קשה להניח שתוכלו לעלות איתן למטוס לאחר שהן מלאות בבגדים ועוד כל מיני אביזרים נוספים.

ההקפדה על מגבלת הגודל של תיק העלייה למטוס נוקשה יותר מאי פעם. כל חריגה מהגודל המותר תסתיים במשלוח התיק שלכם עם המטען הרגיל.

רוב החברות מאשרות להעלות תיק או טרולי של עד ל-55 סמ (12 אינטש) אבל יש המגבילים ל-40 ס"מ (20 אינטש). קיימת גם מגבלת משקל עד 10-8 ק"ג לבעלי כרטיס במחלקת התיירים.  המזוודה הרכה תהיה בדרך כלל בעלת נפח גדול יותר ומלאה בכיסים - אך פגיעה יותר בפני הטלטלות המחכות לה בדרך. 

נוסעים לנסיעה ארוכה עם מספר ילדים? מזוודה לכל ילד היא השקעה כלכלית לא קטנה - אבל משתלמת. מומלץ שילדים מעל גיל 6 יצוידו בתיק גב קטן או מזוודת"טרולי" קטנה, שתכלול את הציוד האישי והחיוני שלהם. 
 

רכישת מזוודת טרול לכל בן משפחה  מבטיחים  אריזה נוחה יותר ומקטינים את הסיכון מפני גניבה או התפרקות המזוודה מעומס יתר מפני גניבה או התפרקות המזוודה.

 מזוודת טרולי היא המזוודה השימושית והנמכרת ביותר. אולם בעת הקנייה יש להשגיח שמערכת הידיות  הטרולי פנימית ומוגנת. 

כמה ידיות למזוודה? כדאי לבחור מזוודה שיש בה גם ידית נשיאה עליונה (בנוסף לטרולי) וגם ידית צד. ידיות - נוטות להשבר או להיתקע, בטרולי חשובה ידית עם מעצורים למניעת סגירה בלתי צפויה. ידית פנימית נחשבת לעמידה יותר מידית חיצונית.
 

מהו הצבע הרצוי: בבחירת הצבע כדאי להעדיף שיקולים פרקטיים על פני טעם סולידי.
מזוודה
בצבע בולט ויוצא דופן תהיה קלה לזיהוי מבין כל המזוודות במסוע.

גם במקרה של אובדן מזוודה קל יותר יהיה לאתר מזוודה מיוחדת מאשר מזוודה שחורה סטנדרטית. 

גלגלים: אם בחרנו מזוודה בעלת גלגלים, כדאי לבחור בגלגלי סיליקון עמידים וחזקים.
מזוודה בת ארבעה גלגלים עדיפה על פני שני גלגלים - המשקל כולו יהיה על הגלגלים ולא על הידיים הנושאות את המזוודה. 
 
רוכסנים: עוביים של הרוכסנים צריך להיות כ-10 מילימטרים לפחות. יש לבדוק שראשי הרוכסנים עמידים וחזקים. רוכסנים - העדיפו אותם רחבים, מתכתיים ורכים.  מערכת הרחבה: מזוודה מתרחבת עם מערכת רוכסנים כפולה בשיטת האקורדיון  תאפשר לנו להגדיל את נפח המזוודה בעת הצורך בכ- 25% מנפחה.  - משמש לנסיעות ארוכות או כפתרון כולל למשפחות הטסות לחו"ל.
 
פנים המזוודה: רצועות צולבות ישמרו על הסדר ויגנו על תוכן המזוודה מנפילה החוצה בעת פתיחתה. מחיצה תעזור לנו לארגן את הבגדים באופן נוח ויעיל ולנצל באופן מקסימלי את נפח המזוודה.

מספר גדול של תאים יסייעו מאוד בארגון הפריטים השונים המאוכסנים במזוודה. תאים אטומים יעזרו להגן על תוכן המזוודה מפני בקבוקים שנפתחו או בגדים רטובים. 
 
 מחפשים נוחות ומחיר טוב. בטופ-תיק  נשמח להתאים את המזוודה לצרכים שלכם 

 ניתן לרכוש מזוודה   ישירות מהאתר לבקר באחד הסניפים או ליצור איתנו קשר  

 


בחזרה לרשימת המאמרים