מאמרים / כתבות

סמסונייט מזוודות לכל צורך


 סמסונייט – ארזת לבד?
מזוודה, עבור רוב האנשים, מהווה כלי משלים בהכנות לקראת חופשה או נסיעה. מעטות המחשבות המושקעות בשאלה "איזו מזוודה אני אקח איתי?" וחבל שכך. מכיוון שאיכות המזוודה מסוגלת לקבוע את איכות החופשה או הנסיעה, לא פחות מכל אלמנט אחר שנלקח בחשבון הרבה יותר. לצורך ההבנה הפשוטה יותר, ניקח דוגמא פשוטה.

דמיינו את עצמכם לרגע מגיעים לארץ זרה, עם מזוודה מפוצצת בבגדים וחפצים. כבר שילמתם עליה תוספת בשדה התעופה מכיוון שתכולתה מכילה יותר מ 20 קילו. נדמה שהמזוודה הצמיחה לעצמה כרס קטנה ובעוד מספר דקות, אם לא תמצא שירותים ציבוריים המיועדים למזוודות, היא תתפוצץ ותכולתה תתפזר לכל עבר, ממש כמו סצנה מסרטי האימה הדוחים ביותר. כאשר המזוודה נגררת אחריכם על שביל חצץ, אתם מרגישים שכל שני צעדים נתקעת אבן קטנה בגלגלי המזוודה ומעכבת את תנועתה, היא מתחילה להתנדנד, ליפול, להיחבט. פתאום אתם מצטערים שלקחתם מזוודת גלגלים ולא תיק גב. 
 
הכל מתחיל בצורך

חברת סמסונייט מייצרת מזוודות המתאימות לכל צורך. על פי ההבנה של סמסונייט, אדם שהולך לטייל בשבילי חצץ, לא בהכרח חייב לוותר על מזוודת גלגלים. אך חשוב שהמזוודה תהיה איכותית, עם גלגלים איכותיים ומנגנונים המתאימים לכל תנאי שטח. המזוודות של חברת סמסונייט, או חלק מהן לפחות, מכיוון שיש מבחר כה רב, הן קשיחות ואינן "יתפוצצו" תחת עומס של בגדים וחפצים, מקסימום ידחסו אותם קצת בפנים. השמירה על איכות ועל שלמות החפצים בתוך המזוודות של סמסונייט, מובטחת.
 
לא רק נסיעות

התיקים שהחברה מייצרת לא מיועדים אך ורק לנסיעות. ישנם תיקי ספורט, תיקי עסקים, תיקי גב ואף תיקים המיועדים במיוחד למחשבים ניידים. החברה מייצרת תיקים באיכות גבוהה ובעמידות גבוהה וניתן לדעת בוודאות ברגע שרכשתם מוצר שלה, שעשיתם קנייה חכמה. האיכות היא ללא פשרות, כך גם העמידות וכל האלמנטים הללו שנלקחים בחשבון אינם באים לרגע אחד על חשבון פונקציונליות המזוודה או התיק ואינם פוגעים בחוויית השימוש בהם כלל וכלל. עם מזוודות ותיקים אלו ניתן להרגיש בטוחים ולקבל פתרון מצויין לכל צורך שצץ, בכל רגע, בהתאם לכל סיטואציה.
 


בחזרה לרשימת המאמרים