מאמרים / כתבות

סמסונייט – לחופשה נעימה


 סמסונייט – לחופשה נעימה
סמסונייט ישראל מציגה מבחר גדול ואיכותי של מוצרי נסיעה  הרשת הרחיבה בימים אלה את מחלקת צרכי הנסיעה ומציגה את המגוון הגדול ביותר וכלל החידושים בתחום.  
החידוש העיקרי לשנת 2012 – מזוודות קלות יותר. Samsonite (סמסונייט) - סדרה חדשה – B'LITE FRESH (בי לייט פרש).

בחברת סמסונייט : מגוון מזוודות עם ארבעה גלגלים, שני גלגלים, duffles on wheels – תיקי נסיעות על גלגלים, חומרים איכותיים, חזקים וקלים במיוחד למזוודות הטרולי שתי ידיות נשיאה חזקות מאוד. מגיע במגוון צבעים,ועיצוב מרהיב ובמשקלים המותאמים לדרישות חברות התעופה   

הדבר הראשון אליו נתייחס בעת בחירת מזוודה היא איכותה, ישנם מספר פקטורים לאיכות

 
1.      נפח
 
2.      משקל
 
3.      עמידות

מזוודה סמסונייט הנפח והמשקל קלים למדידה, כמובן, אך לגבי העמידות יש צורך לבדוק מעט לעומק ולראות תוויות מוכרות המוכיחות עמידה בתקני איכות שונים.
מזוודות סמסונייט למשל, ידועות באיכותן בקלילותן. סמסונייט שמו דגש על איכות ונפח, ללא העמסה על המשקל, המזוודות קלות, איכותיות ושימושיות וניתן לאחסן סט שלם אחת בתוך השניה, ממש כמו בובות "בבושקה".

 מזוודה סמסונייט שימושיות

 מזוודה סמסונייט קלות ההובלה, בידקו בחנות אם נוח לכם למשוך את המזוודה שאתם שוקלים לרכוש.
 
תיק נסיעות של סמסונייט למרבים בטיסות עסקים קצרות אשר לא מעוניינים לבזבז זמן בהמתנה למזוודות ליד המסוע,
 
ישנו הפיתרון הקלאסי של תיק הנסיעות של סמסונייט בחלק מהדגמים של תיק הנסיעות של סמסונייט של סמסונייט ניתן למצוא  אורגנייזר עם מספר תאים בחזית, מחיצות המיועדות לציוד משרדי, מקום מיוחד ומוגן למחשב נישא שנשלף ומקום למספר מצומצם של פרטי לבוש. 
 
מזוודות טיב הרוכסן, הבדיקות הבטחוניות הרבות בשדות התעופה מחייבות פתיחת וסגירת רוכסנים, עמידות וטיב הרוכסנים ב מזוודות חשובים כיום יותר מאי פעם.
 
מזוודות ידית פנימית, חשוב שהידית הטלסקופית (הידית הנשלפת) של המזוודה תהיה פנימית ולא חיצונית, על מנת להבטיח את עמידותה בפני מכות שהמזוודה מקבלת בעת העמסתה.
 
זהירות, מסוע. התיקים הרכים אמנם אופנתיים וקלים יותר, אבל קחו בחשבון שהם עלולים להתקע במסוע ולהקרע. לא נעים לראות מסוע שהבגדים הפרטיים שלך מפוזרים לאורכו. 
 
סדרת המזוודות החדשה של סמסונייט- היא האיזון המושלם בין אלגנטיות משקל קל ופרקטיות.

 בחזרה לרשימת המאמרים