מאמרים / כתבות

מזוודות tumi – איכות במותג


 מזוודות טומי – איכות במותג
כולכם בוודאי שמעתם על מזוודות טומי. מדובר במזוודות באיכות מעולה, אולי אפילו הגבוהה ביותר שניתן למצוא. המחיר אינו מתאים לכל אחד, אך גם המזוודות. מדובר במוצר יוקרתי ואיכותי אשר עשוי ברמות הגבוהות ביותר. לכל אורך תהליך היצור, על מנת להבטיח עמידות ותמורה טובה לכספי הלקוח גם במשך שנים רבות לאחר הרכישה.
מזוודות tumi  מביאות סטנדרט חדש לעולם התיקים והמזוודות ומשנות את כל חוקי המשחק.

האיכות הגבוהה שבה מיוצרות המזוודות לא משאירה מקום לתחרות בתחום ומספקת את כל הפתרונות עבור כל השימושים האפשריים, בשביל כל אדם כמובן. מעבר לתיקי היד, הצד, תיקי הספורט והאביזרים השונים, מזוודות טומי מיועדות בעיקר לאנשים שנוסעים הרבה ומסתובבים הרבה ברחבי העולם. אם מדובר בטיסות, בנסיעות – ברכבים או רכבות וכו'. המזוודות ישמרו על חפציכם כל העת ותהיו בטוחים שכאשר חפציכם מאוחסנים במזוודת tumi   אתם יכולים להיות רגועים ולהנות מכל השאר, ולהתפנות לדברים החשובים ביותר.

למי בדיוק מיועדות המזוודות האלה?
 
המזוודות מיועדות בין השאר לאנשי עסקים, אשר מסתובבים בכל רחבי העולם ומקיימים פגישות ועסקאות. אנשים שעבודתם כוללת נסיעות לחו"ל, בין היתר כאלו שעובדים חצי מהזמן במדינה אחת – ובחצי השני במדינה אחרת. אנשים שנוהגים לשהות במקומות שונים. למשל – אדם שעובד במרכז הארץ ושם נמצא כל השבוע – אך בסופי שבוע הוא נוסע חזרה אל ביתו או אל משפחתו בצפון או בדרום. אנשים שנוסעים להרבה חופשות בחו"ל. למשל – טיולי סקי פעמיים בשנה, בתי נופש בכל מיני מקומות ברחבי העולם ועוד.
 
זה באמת כל כך איכותי?
כן. ועד שלא תנסו לא תבינו. מזוודות טומי  יגרמו לכם לא להאמין עד כמה איכות המזוודה יכולה להשפיע על הנסיעה.

השקט הנפשי שבאחסון איכותי של חפצים, הנוחות המתלווה לכל אחיזה במזוודות אלה. כל אלה הם דברים שאין להם תחליף ואין להם תחרות. אם אתם נוסעים הרבה, או מעוניינים במזוודות איכותיות במיוחד, אתם כנראה כבר יודעים מה לחפש. הכי חשוב להבין שאם משקיעים פעם אחת, מעט יותר מהסכום האופטימלי, המוצר יכול לשמש אתכם במשך שנים ולא לאכזב אתכם כלל.
 


בחזרה לרשימת המאמרים