מאמרים / כתבות

מזוודות טומי – למבינים


 מזוודות tumi   – למבינים
tumi  היא חברה בינלאומית המתמחה בייצור תיקים איכותיים למגוון צרכים.

בין היתר החברה מייצרת תיקי גב, תיקים למחשבים ניידים, ארנקים שונים ומזוודות לנסיעות. מזוודות Tumi ידועות בעולם באיכותן הגבוהה. מזוודות טומי מיוצרות באיכות ממוצרים קלים וקשיחים בו זמנית, על מנת להעניק למשתמשים בהן איכות גבוהה של מוצר, יחד עם נפח איחסון גבוה יחסית, תוך שמירה על תכולת המזוודה מפני נזקים ופגיעות בעקבות נפילה, חבטה וכו'. כל זאת ועוד תוך כדי הקפדה על משקל קל יחסית של המזוודה, דבר שמונע גם כובד מוגזם וגם עוזר בענייני הגבלת המשקל בשדות התעופה בעולם. מזוודות Tumi מבוקשות על ידי הרבה מאוד אנשי עסקים ברחבי העולם ומוכרות במיוחד. אנשי עסקים רבים שנוהגים לטוס למקומות שונים בעולם במטרה לקיים פגישות עסקיות או לבצע עסקאות שונות, נהנים כבר שנים מאיכות המזוודות של חברת טומי, המאפשרת להם נסיעות נעימות וחלקות עם מזוודה שבקושי ירגישו.

עסקים או חופשה
 
לא רק לאנשי עסקים חברת tumi  מספקת פתרונות, אלא גם למה שנקרא "משתמשים ביתיים". אותם אנשים שמעוניינים לצאת לטיול, בארץ או בחוץ לארץ, צריכים גם הם תיקים ומזוודות – ועדיף שיהיו איכותיים. ישנם אנשים שנוסעים לחופשות ארוכות במיוחד וזקוקים למזוודה עמידה וקלה, שניתן לשמור אותה לצידך, להסתובב איתה ולהעביר אותה מגוון מכשולים ואתגרים מבלי שתינזק או שהתכולה בה תינזק. חברת טומי מציעה מגוון מוצרים איכותיים כאלה. אם מדובר במזוודות נסיעה לבגדים, אם מדובר בתיקי גב איכותיים, עם מקום למחשב נייד או בלי, תיקי צד ועוד. 

מוצרים איכותיים במיוחד

החברה מייצרת מוצרי איכות רבים. ארנקים שונים, תיקים לעסקים או תיקי גב ואפילו כיסויים לאייפון. תיקי "טרולי" על גלגלים, תיקי צד גדולים או קטנים. החברה חושבת על כל הפתרונות שאנשים צריכים וגם מיישמת אותם. האיכות הגבוה של החברה ושמה הטוב הולכים לצידה לאורך כל הדרך. מי שמכיר יודע, מזוודות tumi הן שם נרדף לאיכות ולפחות בכל הנוגע למזוודה ותכולתה – נסיעה מושלמת. לכן כדאי לשקול ברצינות קניית מזוודה כזאת לפני נסיעה, היא עשויה לעשות את כל ההבדל בין חופשה טובה ונעימה לבין כזאת שלא.
 


בחזרה לרשימת המאמרים