מאמרים / כתבות

טיפים לאריזת מזוודות


 טיפים לאריזת מזוודות
לפני שאתם טסים לחו"ל חשוב שתלמדו מספר טיפים שיוכלו מאוד לעזור לכם. בחירת המזוודה היא בחירה הרת גורל, מאחר והבדל קטן הוא שיכריע בין אם הפריטים שלכם יישארו שלמים או בין אם יישברו וייהרסו.

חשוב לבחור בהגנה מקסימאלית למרות שגם חשובה הפרקטיות. אומנם מזוודה מבד בעלת פונקציות מגוונות כגון כיסי אכסון נוספים ואולי גם יותר קלה. אך מזוודה קשיחה עשויה מחומרים שימנעו מהפריטים השבירים להישבר. אחרי שבחרנו מזוודה בגודל המתאים לצרכים שלנו כדאי לארוז אותה נכון. 
 
איך לארוז מזוודות?

חשוב שתבחרו בדיוק את הדברים שאתם צריכים ולא מעבר, כשנוסעים לטייל משתמשים בדרך כלל בבגדים הכי נוחים ולמעשה תמיד מצטערים על סחיבה מיותרת של בגדים המיועדים יותר ליציאה בערב. 
 
חשוב שתבדקו את מזג האוויר בו אתם הולכים לנחות, חבל לסחוב סריגים כבדים שלא ישמשו אותנו כלל.
 
 אם אתם מתכוונים לשהות בבית מלון, בדרך כלל תוכלו למצוא שם סבון ושמפו, לכן לסחוב מהבית יהיה מיותר. כמו כן, אם יש לכם שמפו מיוחד שאתם חייבים להשתמש בו, אכסנו אותו בבקבוק קטן שיתאים לזמן השהות שלכם. 
 
אכלסו את המזוודה שלכם עד אפס מקום כך שהפריטים יחזיקו אחד את השני. אם המזוודה שלכם תהיה חצי ריקה כל תזוזה של המזוודה תגרום לדברים שלכם להיטלטל ולהינזק. 
השתדלו לגלגל את הבגדים כך שלא יתקמטו, אל תסחבו אתכם מגהץ, אם אתם הולכים לבית מלון הם יספקו עבורכם, אם אתם נוסעים לטיול עם תרמיל, בגד מקומט זה לא מה שיהרוס לכם את הטיול. 
 
כמו כן, שימו לב שיש מוצרים מסוימים שאתם יכולים לרכוש במקום בו אתם הולכים לטייל. לפעמים עדיף לחסוך לעצמכם את המשקל הגדול ופשוט לרכוש את המוצר כשאתם מגיעים.
 
 אם יש באפשרותכם לשלוח שתי מזוודות בינוניות במקום מזוודה אחת גדולה זה תמיד עדיף. חלקו את הבגדים שלכם בשתי המזוודת כך שבשתיהן יהיו פריטים מאותו סוג.
במידה ואחת המזוודות תלך לאיבוד, לא תתקעו בלי בגדים וכלי טיפוח.
 
 את הפריטים יקרי הערך חשוב שתאכסנו בתוך המזוודה איתה אתם עולים על המטוס ולא בתוך מזוודות שאתם שולחים למסוע. 
 
מקווים שעזרנו לכם, חופשה נעימה!
 


בחזרה לרשימת המאמרים