מאמרים / כתבות

טיפים לאריזת מזוודה


 טיפים לאריזת מזוודה
קניתם כרטיסי טיסה לחופשה בחו"ל? יש לנו מספר טיפים עבורכם שיעזרו לכם להיזכר בדברים שאולי שכחתם לקחת. הכי מבאס להגיע ליעד קיצי עם חופי ים ובריכות ולשכוח את בגד הים.

לפני שאתם אורזים מזוודות כדאי להכין רשימה של דברים להם תזדקקו ולסמן כל פריט שנכנס למזוודה.

בדקו את מזג האוויר ביעד שלכם, במידה וקר שם השתדלו לקחת בגדים בצבעים דומים כך שתוכלו לשלב עם אותו מכנס מספר חולצות, או ההפך. חברות התעופה לא מאשרות לקחת יותר ממזוודה אחת, לכן חשוב שתצמצמו כמה שיותר.

במידה ואתם רוצים גם לקנות מתנות למשפחה ולחברים, תדאגו להשאיר מקום במזוודה. תזכרו לקחת גרביים, בדרך כלל זה פריט ששוכחים.במקום חורפי, מעיל גשם דק יוכל לעזור הרבה. במידה ואתם מתכוונים לצעוד הרבה בחופשה שלכם, אל תשכחו גם נעלי הליכה נוחות. קחו שני זוגות למקרה שאחד הזוגות יקרע או יכאיב לכם. 
לא לשכוח!
 
אל תשכחו לשים במזוודה כלי טיפוח, יש מקומות שגובים הרבה על חומרי טיפוח. העבירו אותם לכלי קטן יותר כך שתחסכו במקום. זכרו לקחת פינצטה, מספריים קטנות, מסיר לק, לק, כלי גילוח, מברשת שיער, מגבונים לחים, כיסויי אסלה. כמו כן חשוב לאכסן בתוך מזוודות מסמכים חשובים כגון דרכונים, המחאות נוסעים, מספרי טלפון לביטחון, מסמכים מצולמים, ביטוח ועוד. 
 
עטפו חומרים נוזליים

כשמכינים מזוודות לנסיעה חשוב לעטוף היטב את כלי הרחצה בניילון נצמד, מאחר והם עלולים להתפוצץ במהלך הטיסה. בכדי שהבגדים שלכם לא יתלכלכו בסבון אכסנו בבקבוקים קטנים ועטפו את הפייה היטב. 

קחו שתי מזוודות קטנות

חשוב שתחלקו את הבגדים שלכם באופן שווה בשתי מזוודות, כך שבמידה ואחת מהמזוודות תלך לאיבוד בשדה התעופה עדיין יהיה לכם בגדים במזוודה השנייה. שימו לב שאתם לא מעמיסים במזוודה בגדים מיותרים שיעמיסו עליכם. בחרו לעצמכם לכל יום מספר תלבושות לפי אופי הטיול ושלבו אותם במהלך הטיול. 

ביטחון

השתמשו במנעולים קטנים ולא מנקרי עיניים, שמרו על ביטחון המזוודה שלכם. בטיולים במזרח במיוחד נוסעים אחרים יכולים להכניס למזוודה שלכם דברים לא חוקיים שיגרמו לכם להסתבך עם כוחות הביטחון. שתהיה לכם חופשה נעימה ובטוחה! 
 


בחזרה לרשימת המאמרים