מאמרים / כתבות

מזוודות קלות


מזוודות קלות חברת טופ-תיק מציגה  סדרת מזוודות קלות  עוצבו  מתוך מחשבה רבה על קלילות סדרה מרהיבה של קלילות וסיגנון משולבת  בצבעוניות ובעיצוב יחודי
 
 סדרה חדשה  של מזוודות קלות במיוחד בעיצוב אופנתי, צעיר ועדכני בצבעים ססגוניים ורעננים, אשר ממשיכה את הסדרה הקלה והמוצלחת של המזוודות הרכות,  בסדרת המזוודת הקלות   מגוון רחב של  יצרנים גדלים וסוגים - מזוודות עם ארבעה גלגלים, שני גלגלים, duffles on wheels – תיקי נסיעות על גלגלים (עם מנגנון כמובן), תיקי-נסיעות, תיק למחשב נישא – תיקי-צד ותיקי-גב, תיק-רחצה וביוטי קייס.
 
בסדרת המזוודות הקלות   ניתנה תשומת  לב להנדסת אנוש ולחומרים איכותיים, חזקים וקלים במיוחד -  במטרה ליצור את המזוודות הקלות ביותר, מתוך תשומת לב רבה לנוחיותו ובריאותו של הנוסע. וכמובן לדרישות חברות התעופה בכל הקשור למשקל המזוודה  . מעבר לעיצוב המרהיב והאיכותי סדרת המזוודת הקלות הפכו את החיים של הנוסע לקליים יותר  מזוודות קלות  , יותר,קליל  ונוח קל יותר לנשיאה  
 
 לכל דגם מזוודות ותיקי-נסיעות מנעול קומבינציה ומנעול TSA לבדיקות ביטחוניות בשדות התעופה של ארה"ב.לתיק-הצד למחשב ולביוטי קייס - שרוול חכם להתאמה על מנגנון טרולי. 
למזוודות הטרולי שתי ידיות נשיאה חזקות מאוד כחלק בלתי נפרד מעיצוב המזוודה.
 
 סדרת המזוודות  הקלות מתאימה לצעירים ומשפחות המחפשים מזוודות קלילות בעיצוב וצבעוניות ייחודית כמו: כחול טורקיז, אדום-רסברי, ירוק-ליים, ירוק-אמרלד, אפור כהה וכתום.
 
לפרטים ומידע נוסף  על מזוודות קלות במיוחד 
ניתן לבקר באחד הסניפים או ליצור איתנו קשר באתר
 
למשלוח עד הבית  או למידע נוסף  על מזוודות קלות  09-8353010 
את  קולקציית  המזוודות הקלות  ניתן להשיג ברשת "טופ-תיק" ברחבי הארץ
 
 


בחזרה לרשימת המאמרים