מאמרים / כתבות

סמסונייט – ההשראה שהפכה למותג


 
אז מה צריכה חנות תיקים קטנה כדי להפוך למותג בינלאומי משגשג?
ניסיון של יותר ממאה שנים
קליעה לטרנד האופנתי כל עונה מחדש
אמינות
פונקציונאליות 
חדשנות
ובכן, חברת סמסונייט העולמית מוכיחה שנה אחרי שנה שהיא עומדת בכול האתגרים הללו, ובזכות כך המותגים של סמסונייט הפכו לאייקון אופנה מוביל כמעט בכול מדינה בעולם.

תאגיד סמסונייט – על קצה המזלג
 
חברת סמסונייט שמייצרת כיום מגוון רחב מאוד של תיקים; החל מתיקי איפור קטנים ועד למזוודות, נוסדה ב"דנבר קולרדו" בשנת 1910. שווידר (Shwayder) מייסד החברה, קרא לאחד התיקים הראשונים שהוא עיצב בשם "שמשון" על שם הגיבור התנכ"י. בשנת 1966 החברה קבלה את שמה הרשמי סמסונייט שהוא גלגול של השם: שמשון (Samson). 
פרסומות חכמות לתיקים מנצחים
החל מהמחצית הראשונה של 1900, חברת סמסונייט קדמה את מזוודותיה הקשיחות באמצעות מסעות פרסום בלתי נשכחים שהדגישו בעיקר את עמידות המזוודות. הכותרת שליוותה את מסע הפרסום הייתה "חזקה מספיק כדי שתוכלו לעמוד עליה". 
 
פרסומת מוכרת נוספת של המותג סמסונייט עשתה שימוש נועז בתמונות של גורילה ודינוזאורים מפארק היורה עם הכותרת "מזוודת תיירים חזקה לעולם קשוח". השילוב בין מסע פרסום חזק לבין מוצר שהוכיח את אמינותו שוב ושוב, הפכו במהרה את המותג סמסונייט למותג מבוקש וידוע בכול רחבי ארה"ב. 
 
זה המקום לציין את הפרסומת הבלתי נשכחת של חברת סמסונייט, משנת 1970, שבה רואים גורילה (או יותר נכון אדם בתחפושת של גורילה) זורקת מזוודה אדומה של סמסונייט על סורגיי הכלוב, קופצת על המזוודה ובסופו של דבר מוציאה את המזוודה מהדלת האחורית – כמובן ששום דבר לא קורה למזוודה, אפילו לא שריטה קלה. הפרסומת הזו נכנסה לרשימת מאה הפרסומת הטובות ביותר של המאה ה-20. 
 
סמסונייט תמיד יודעת להגיד את המילה האחרונה

מאז אותן פרסומת בלתי נשכחות ועד היום חברת סמסונייט ממשיכה להעסיק את מעצבי התיקים הטובים ביותר, כדי שהיה תהיה זו שתמיד אומרת את המילה האחרונה בכול הנוגע לעולם התיקים.

החברה הוכיחה במהלך השנים שעם הצלחה שנובעת מאיכות, הבנה בטרנדים אופנתיים וטעם משובח אי-אפשר להתווכח. 

תיקי סמסונייט הבחירה המוצלחת ביותר לכול אירוע

זה לא משנה אם אתם בוחרים לצאת מביתכם עם תיק עסקים, תיק צד אופנתי, או מזוודה - עם סמסונייט אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שאתם לא רק נראים נפלא, אלא שאתם מצוידים היטב לכול מטרה. 
 לפרטים ומידע נוסף על  סמסונייט ישראל   ניתן לבקר באחד הסניפים או ליצור איתנו קשר.


בחזרה לרשימת המאמרים